Сирський назвав нові завдання для ЗСУ

Сирський назвав нові завдання для ЗСУ

Фото: Олександр Сирський / Telegram Олександр Сирський був призначений головкомом ЗСУ 8 лютого

Новий головнокомандувач Збройних сил України оприлюднив перше звернення після призначення на посаду.

Перед українською армією стоять нові завдання. І лише постійне удосконалення методів ведення бойових дій дасть змогу досягти успіху. Про це написав головнокомандувач Збройних сил України (ЗСУ) Олександр Сирський у Telegram в п’ятницю, 9 лютого.

Так, серед нових завдань – чітке планування дій усіх органів військового управління, об’єднань, з’єднань і частин з урахуванням потреб фронту в новітній зброї, раціональний її перерозподіл, дотримання балансу між виконанням бойових завдань та відновленням частин і підрозділів, запровадження нових технічних рішень на полі бою.

“Насамперед це чітке та детальне планування дій усіх органів військового управління, об’єднань, з’єднань і частин з урахуванням потреб фронту в новітній зброї, яка надходить від міжнародних партнерів. Найшвидший і раціональний розподіл та доставка усього необхідного для бойових частин була і залишається основним завданням військової логістики”, – зазначив Сирський.

Головнокомандувач зауважив, що завдання штабів усіх рівнів – знати всі без винятку потреби фронту і володіти ситуацією на кожній його ділянці.

“Саме кваліфікація особового складу органів військового управління є вирішальною для розробки й успішної реалізації задумів та планів”, – підкреслив Сирський.

За його словами, життя і здоров’я військовослужбовців завжди були та є головною цінністю української армії. Відтак, дотримання балансу між виконанням бойових завдань та відновленням частин і підрозділів з інтенсифікацією навчання та підготовки особового складу залишається як ніколи актуальним.

Ще одним із завдань Сирський назвав запровадження нових технічних рішень і масштабування успішного досвіду як, приміром, застосування дронів, сучасних засобів РЕБ, що, за його словами, є одним з майбутніх векторів побудови перемоги у визвольній війні.

“Лише зміни та постійне удосконалення засобів і методів ведення бойових дій дасть змогу досягти успіху на цьому шляху”, – наголосив головнокомандувач ЗСУ, додавши, що, безумовно, надійний тил є однією з головних складових загального успіху у війні.

Нагадаємо, 8 лютого своїм указом президент України Володимир Зеленський призначив генерал-полковника Олександра Сирського головнокомандувачем ЗСУ замість Валерія Залужного.

А сьогодні стало відомо, що Залужному присвоєно звання Герой України.

Джерело