“Сидів на дереві”: на Одещині вовки завадили ухилянту перетнути кордон

"Сидів на дереві": на Одещині вовки завадили ухилянту перетнути кордон

Фото: ДПСУ Фото затриманого порушника

прикордонники розповіли, що чоловік намагався незаконно потрапити до Молдови через так зване “Придністров’я”.

Українець намагався незаконно перетнути кордон і потрапити в Молдову, проте йому завадили вовки. Ухилянт змушенний був зв’язатися з українськими прикордонниками, які виявили втікача-невдаху на дереві. Про це йдеться в повідмоленні Державної прикордонної служби України в п’ятницю, 23 лютого. 

Порушник написав службі  ДПСУ Довіра: “Я хочу здатися. Я вирішив незаконно перетнути кордон, але зустрів вовків”. Також в листі вказувалось приблизне місце знаходження.

“Прикордонники Подільського загону негайно відреагували на повідомлення. Завдяки оперативності охоронців держрубежу, які застосували службового собаку, порушника затримали. Він перебував неподалік залізничної станції Абамелікове Одеської області”, – йдеться в повідомлленні.

Чоловік намагався незаконно потрапити до Молдови через так зване “Придністров’я”, та йому завадили вовки.

Прикордонники вже попереджали про можливу загрозу з боку хижаків, яка може спіткати поблизу кордону.

“За спробу незаконного перетинання кордону, щодо затриманого складено протокол про адміністративне правопорушення за ч.2 ст.204-1 КУпАП, справу направлено до суду”, – резюмували прикордонники.

Як ми вже писали, прикордонники затримали чергову групу порушників: ухилянта, який планував переплисти Тису на гумовому матраці, і його “помічників”, які взяли з нього в $4 000 і перевіряли, чи є поруч наряд Держприкордонслужби.

Додамо, правоохоронці ліквідували чотири схеми, що дозволяли військовозобов’язаним чоловікам незаконно ухилятися від мобілізації та виїжджати за кордон.

Джерело