А якщо в організмі стався збій або ви витягли «генетичне бінго», то волосся почне сивіти цілими пасмами, інформує Ukr.Media.
Підфарбовувати постійно коріння, утримуючи свій природний колір, — це такий торт на біговій доріжці: ви постійно будете десь між очікуваннями і реальністю. А ось зробити модне «шиття сивини» — найкраще рішення.
Розповідаємо, що таке «шиття сивини», як підбирати відтінки і яку умову потрібно дотримати, щоб результат збігся з очікуваннями.
Що таке «шиття сивини»?
Це комерційна назва техніки фарбування Airtouch в характерних відтінках. Подібна техніка дозволяє потоком повітря з фена видувати шари волосся у прикореневій зоні. Шари — це волоски різної довжини, від коротких до довгих. При видуванні вони освітлюються і потім гармонійно з'єднуються з сивим волоссям.
Таке фарбування дозволяє максимально замаскувати сивину, приховати її за освітленими шарами. Так, ваш колір волосся стане світлішим. І ні, це не означає, що від природного кольору доведеться повністю відмовитись. Професійний колорист зможе зробити так, щоб світлі пасма прикривали сивину, але не перебивали загальний тон.
Кому підійде «шиття сивини»?
Дівчатам, у яких сивина на голові 30-40% і більше. Менше теж можна, зрештою, «сиве» волосся зараз у моді.
Як підбирати відтінок
Відтінок підбирається максимально світлий, в холодних або нейтральних тонах, щоб сивина максимально злилася з освітленим волоссям.
Потрібно враховувати кольоротип та відтінок шкіри. Так, дівчатам зі смаглявою шкірою підійдуть холодні відтінки. Жінкам зі світлою шкірою варто звернути увагу на відтінки нейтральної палітри, нюдові, бежеві.
А чи можна «шити сивину» на темному волоссі?
«Шиття сивини» підходить для будь-якого кольору, у тому числі і для темного волосся. Питання лише в тому, наскільки трепетно майстер підбере відтінок для фарбування. Плюс дівчатам потрібно бути готовими до того, що їх природний відтінок волосся зміниться, це неминуче.
При правильному тонуванні відтінок виглядатиме дорого, а волосся в зачісці — доглянутим і красивим.
Як часто потрібно робити «шиття сивини»?
Ця техніка популярніша, тому що, на відміну від класичного підфарбовування коренів, не потребує корекції щомісяця, а то й частіше. Сивий airtouch можна робити раз на 4-5 місяців, але все індивідуально.
Що найважливіше при виконанні «шиття сивини»?
Під час роботи з сивиною важливо, щоб освітлювальний склад був витриманий на волоссі не більше належного часу, оскільки сиві волоски освітлюються досить швидко. І якщо перетримати — результат сильно не збігатиметься з очікуванням.
Залиште відповідь