Шмигаль розповів про “величезні зрушення” у виробництві снарядів в Україні

Шмигаль розповів про "величезні зрушення" у виробництві снарядів в Україні

Фото: Кабмін України Україна розвиває власні потужності ОПК, але й далі потребує підтримки партнерів, зазначив Денис Шмигаль

Голова українського уряду наголосив, що у 2024 слід чекати новий пік зростання виробництва озброєння.

Україна має величезні зрушення у виробництві боєприпасів: у 2023 році було збільшено випуск мінометних снарядів у 42 рази, тоді як артилерійських – у 2,5 рази. Про це заявив прем’єр-міністра України Денис Шмигаль під час засідання Кабінету міністрів у вівторок, 13 лютого.

За його словами, у 2024 слід чекати новий пік зростання виробництва, якому сприятиме вже проведена дерегуляція.

“Для узгодження роботи міністерств і відомств, оборонних підприємств та експертного середовища минулого тижня створили Промислово-оборонний комітет України”, – нагадав глава уряду.

Він додав, що вже відбулося його перше засідання. На ньому було ухвалено серію важливих рішень для синхронізації діяльності уряду та оборонних підприємств та для її кращої результативності.

“Україна розвиває власні потужності ОПК, але й далі потребує підтримки партнерів. Перебуваємо з ними в постійній комунікації. Очікуємо на виконання обіцянки з боку ЄС поставити понад один мільйон снарядів. Бачимо, що оборонний комплекс Євросоюзу набирає обертів”, – резюмував Шмигаль.

Нагадаємо, канцлер Німеччини Олаф Шольц закликав перейти до великомасштабного виробництва оборонного обладнання в Європі, щоб та могла успішно стримувати російську агресію.

Українські дрони за пів року вразили понад 14 тисяч ворожих цілей – Шмигаль

Джерело