Шмигаль назвав суму загальних інвестицій в інфраструктуру Дунайських портів

Шмигаль назвав суму загальних інвестицій в інфраструктуру Дунайських портів

Фото: Урядовий портал Порти Великої Одеси прийняли більш як 330 нових суден під завантаження, зазначив Денис Шмигаль

Прем’єр-міністр України також відзначив успіхи нового коридору Чорним морем , яким експортовано 10 млн тонн вантажів.

Дунайські порти України стали одним із головних елементів нової логістичної стратегії. Зокрема, за 11 місяців перевалка в цих портах склала 31 млн тонн, що є абсолютним рекордом. Про це під час засідання уряду в п’ятницю, 22 грудня, повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

“Загальні інвестиції в інфраструктуру Дунайських портів вже склали близько 100 млн доларів. Відкрито 23 нові термінали перевалки вантажів за рахунок приватних інвестицій”, – наголосив глава уряду.

Він додав, що цього року Україна нарешті закрила 20-річний конфліктний кейс із Румунією щодо виконання вимог Конвенції ЕСПО при будівництві каналу Дунай-Чорне море, що негативно впливала на процеси євроінтеграції та розвиток інфраструктурних проєктів.

Прем’єр-міністр також відзначив успіхи нового українського коридору Чорним морем, яким експортовано 10 мільйонів тонн вантажів.

Порти Великої Одеси прийняли більш як 330 нових суден під завантаження, ще близько 80 – готуються прийняти найближчим часом. 

Як ми вже писали раніше, Україна та Румунія розв’язали багаторічний спір, пов’язаний з облаштуванням українською стороною глибоководного суднового ходу Дунай – Чорне море.

Раніше країни-члени Дунайської комісії вирішили виключити Росію через її удари ракетами та безпілотниками по Нижньому Дунаю. 

Джерело