Розпочинається проєкт рекрутингу операторів БПЛА

Розпочинається проєкт рекрутингу операторів БПЛА

Фото: Міноборони України Міноборони розпочинає спільний проєкт з відбору та рекрутингу операторів БПЛА

Фахова підготовка триває від 17 до 45 днів залежно від спеціалізації оператора БПЛА, а після завершення підготовки рекрута направляють в обраний підрозділ Сухопутних військ.

У Львові в центрі рекрутингу української армії з вівторка, 16 липня, почне діяти спільний проєкт Міністерства оборони України та Сухопутних військ Збройних сил України: розпочинає роботу рекрутингова група з комплектування  підрозділів безпілотних систем Сухопутних військ Збройних сил України Drone Force. Про це у вівторок, 9 липня, повідомила пресслужба Міноборони України.

Повідомляється, що всі охочі зможуть пройти відбір на симуляторі БПЛА, отримати необхідну інформацію про службу в екіпажах безпілотних апаратів та рекрутуватися на посаду оператора БПЛА.

“Ми проводимо ретельний відбір кандидатів, включаючи базову загальну військову підготовку та спеціалізовану фахову підготовку. Всі етапи долучення до Сухопутних військ закладені в єдиний проєкт і знаходяться під повним контролем. Людина отримує спеціалізовану військово-облікову спеціальність і гарантовано потрапляє в обраний підрозділ на обрану посаду”, – заявив начальник управління безпілотних систем Сухопутних військ ЗСУ Олексій Чорномаз.

У Міноборони повідомили, що фахова підготовка триває від 17 до 45 днів залежно від спеціалізації оператора БПЛА, а після завершення підготовки рекрута направляють в обраний підрозділ Сухопутних військ.

Тестування на оператора БПЛА можна буде пройти в центрі рекрутингу української армії за адресою: вулиця Костя Левицького, 67, з 9:00 до 18:00 з вівторка по четвер та з 9:00 до 16:00 у п’ятницю. Надалі проєкт буде доступний і в інших містах.

Розпочинається проєкт рекрутингу операторів БПЛА

    Фото: Міноборони України

“Якщо людина отримала повістку для уточнення даних, вона може прийти, визначитися, пройти тестування і долучитися до Збройних сил як доброволець. Ми будемо супроводжувати таку людину на всіх етапах долучення до війська, включаючи оформлення в ТЦК та СП та під час навчання. Запрошую всіх зробити свій свідомий вибір”, – наголосив уповноважений представник Міністерства оборони з питань рекрутингу Олексій Бежевець.

Нагадаємо, 18 червня у Резерв+ з’явилися електронний військово-обліковий документ та QR-код для перевірки даних.

Міноборони поділилося інструкцією, як згенерувати електронну копію військово-облікового документа.

Джерело