Роздала земельні ділянки аеропорту Ужгород: ексчиновниці оголошено підозру

Роздала земельні ділянки аеропорту Ужгород: ексчиновниці оголошено підозру

Фото: Depo.ua Аеропорт Ужгород

У судовому порядку вирішуватиметься питання про повернення земель комунальному підприємству, повідомили в Офісі генпрокурора.

Експрацівницю Ужгородської міськради підозрюють у службовій недбалості: через її дії було безпідставно передано в приватну власність частину земель аеропорту. Про це повідомили в Офісі генерального прокурора України.

Повідомляється, що через неправомірні дії жінки у межах аеропорту в обласному центрі у приватну власність безпідставно передали понад 70 земельних ділянок загальною вартістю 11,3 млн грн.

Підозрювана очолювала один з відділів міськради.

“На засіданні сесії вона повідомила про нібито відмову Закарпатського обласного комунального підприємства Міжнародний аеропорт Ужгород від права постійного користування понад 95 га земель. Більшість із них рішенням депутатів переведено у землі запасу міста та надано у власність громадянам для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд. У судовому порядку вирішуватиметься питання про повернення земель комунальному підприємству”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що з 24 лютого 2022 року  польоти цивільної авіації у повітряному просторі України заборонені, але торік в Ужгороді порушували питання про відновлення роботи аеропорту.

Джерело