Розчарування у дорослому житті: ви щасливчик, якщо з цим ніколи не стикалися

Доросле життя сповнене викликів: від втрати дитячої наївності до усвідомлення, що деякі речі не завжди йдуть за планом, інформує Ukr.Media.

Справжнє життя — далеко не завжди легке та безхмарне… Ну, тобто майже ніколи. Регулярні випробування та душевні потрясіння — невіддільна його частина.

Ми зібрали найжахливіші приклади, з якими стикаються люди під час свого дорослішання. Перевірте, наскільки ваше життя було легким, якщо половина зі списку вас не торкнулася.

"Я думав, що виросту, поїду від батьків, знайду свою опору в дорослому світі і, по суті, переведу своє життя на автопілот… Зараз мені за 40, і життя — украй незрозуміла річ".

"Коли обидва твої батьки помирають. Мені вже за 50, і мама померла минулого року. Відтоді тато жив зі мною, але йому поставили рак IV стадії. Він помер у січні цього року, а потім мене звільнили з роботи у сфері технологій. Ніщо так легко не відніме у вас здатність дивитися на світ з позитивом і наснагою, як необхідність поодинці спустошити будинок свого дитинства і викинути звідти все в сміттєвий контейнер. Все, що тобі залишається, — запитувати, що твоє життя взагалі означає".

"Раптом зрозуміти, що, якщо ти будеш працьовитим і добре виконувати свою роботу, це зовсім не означає, що тебе за це винагородять".

"Усвідомлення, що батьки — теж люди, зі слабкостями та недоліками, які ти просто ніколи не бачив, коли був дитиною".

"Коли купуєш набір контейнерів на 8 предметів, а коли відкриваєш, виявляється, що 4 з них — це кришки".

"Для мене розчаруванням став той період у житті, коли стосунки з батьками змінюються. І тепер вони звертаються до вас по поради замість того, щоб ви звертались за відповідями до них".

"Коли усвідомлюєш, що через роботу 24/7 та постійну втому ти ніколи не зможеш розпочати шлях до своєї реальної мрії".

"Коли я був дитиною, думав, що дорослі все знають і у них все під контролем, тому не міг дочекатися, коли виросту і зможу бути таким, як вони".

"Те, що ти ніколи насправді не відчуваєш себе як дорослий".

"Коли усвідомлюєш, що людина, яку ти любив і поважав, виявилася огидною особистістю".

Доросле життя може бути складним, але важливо пам'ятати, що кожне розчарування — також можливість для зростання і розвитку. Наша здатність долати труднощі і долати негаразди визначає самосвідомість і допомагає стати сильнішими.

Джерело