Росіяни здійснили атаку на телеканали України

Росіяни здійснили атаку на телеканали України

Фото: PHL Українські телеканали зазнали атаки

Замість телемарафону та контенту інших мовників, українські глядачі деякий час бачили пропагандистський контент Росії.

Російські агресори організували масштабну атаку на українські телеканали. В ефірі з’явилися пропагандисти Кремля, повідомив Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки SPRAVDI у Telegram в четвер, 28 березня.

Вказано, що сьогодні близько 9:30 було зафіксовано спроби заглушити ефіри телеканалів 1+1 media, де транслюються канали 1+1 Україна, 1+1 Марафон, ТЕТ, ПЛЮСПЛЮС, Бігуді, 2+2, УНІАН та інші.

“Замість телемарафону та контенту інших мовників, українські глядачі деякий час бачили пропагандистський контент Росії. Усі ці дії РФ вчиняє з метою дестабілізації ситуації в Україні” – йдеться у повідомленні.

Станом на зараз проблему усунули і супутникове мовлення відновлено. Українців закликали дотримуватись інформаційної гігієни, щоб не допомагати ворогу поширювати дезінформацію.

Згідно з фото, які оприлюднив Центр, в ефірі транслювали пропагандистку Діану Панченко родом з України. Раніше СБУ оголосила їй підозру у державній зраді.

Нагадаємо, 19 березня фахівці Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення (РРТ) відновили українське мовлення в Харківській і Сумській областях після російських атак.

Джерело