Росіяни планують створити “машинобудівний концерн” на базі Азовмашу – ЦНС

Росіяни планують створити "машинобудівний концерн" на базі Азовмашу - ЦНС

Фото: ЦНС Завод Азовмаш у Маріуполі

У ЦНС зазначають, що плани ворога далекі від реальності, адже промисловий потенціал регіону самі росіяни й знищили й продовжують це робити.

Російські окупанти мають намір створити “машинобудівний концерн” на базі захопленого та знищеного Азовмашу. Про це повідомляє Центр національного спротиву (ЦНС).

Як зазначають у ЦНС, що плани ворога далекі від реальності, адже промисловий потенціал регіону самі росіяни й знищили й продовжують це робити.

До того ж, російські інженери, які прибудуть для відбудови знищеного промислового комплексу, стануть ціллю для руху опору.

“Ніхто не лишиться анонімним й не втече від відповідальності”, – йдеться у повідомленні.

Завод Азовмаш – один з найбільших машинобудівних концернів України в області вагонобудування, важкого та загального машинобудування. Він знаходиться в окупованому Маріуполі. На початку повномасштабного вторгнення частина захисників, зокрема морські піхотинці 36-ї бригади, перебували на території заводу. Згодом частина військових приєдналася до бійців на Азовсталі, а інша – здалась в полон окупантам.

Нагадаємо, в окупованому Маріуполі наростає невдоволення російськими загарбниками. 48 багатоповерхівок біля стадіону Азовсталь у Лівобережному районі було зруйновано. Людям обіцяли нові квартири, але замість цього окупанти будують комерційне житло під іпотеку. А маріупольці залишаються на вулиці.

За даними міської ради, у Маріуполі російськими окупантами зруйновано понад 50% житлових багатоповерхівок, а це 1356 будинків.

 

Джерело