Росіяни намагаються підвищити популярність Путіна серед молоді на ТОТ – ЦНС

Росіяни намагаються підвищити популярність Путіна серед молоді на ТОТ - ЦНС

Фото: ТАСС (иллюстрация) Росіяни намагаються підвищити популярність Путіна у молоді в окупованих регіонах

За допомогою неправдивої інформації та маніпуляцій російські політтехнологи намагаються збільшити кількість прихильників очільника Кремля серед молодих людей.

Представники російсько-окупаційних адміністрацій в Україні намагаються вжити всіх можливих заходів аби підняти популярність Володимира Путіна перед виборами в РФ серед молоді на тимчасово окупованих територіях. Про це у суботу, 24 лютого, йдеться на сайті Центру національного спротиву.

За даними українського підпілля, російське політичне керівництво вимагає від представників РОА забезпечити максимальну підтримку Путіну серед місцевої молоді.

“Цей показник не повинен бути нижчим за 72%”, – вказують в ЦНС. 

Серед іншого молоді доносять спотворену інформацію про Україну та розказують про “прагнення країн Заходу зменшити російський вплив на міжнародному плацдармі”.

Центр національного спротиву закликає держслужбовців РФ відмовитися від своїх завдань та покинути територію України, щоб уникнути кримінального покарання або загибелі.

Як ми вже писали раніше, російські військові створили базу мешканців тимчасово окупованих територій, яких підозрюють в нелояльності до окупаційного режиму. 

Раніше ЦНС з’ясував, що росіяни збільшують кількість камер відеоспостереження у великих населених пунктах на тимчасово окупованих територіях України. Їх використовують для пошуку нелояльних місцевих жителів.

Джерело