Фото: ДТЕК На Харківщині і Сумщині вимикались повітряні лінії
Загалом через бойові дії та з інших причин на ранок без світла залишається 358 населених пунктів.
Російські загарбники нанесли чергові удари по Харківській і Сумській області. Пошкоджено обладнання обленерго, без світла тисячі споживачів. Про це повідомило Укренерго у п’ятницю, 26 січня.
“В Харківській області через пошкодження обладнання обленерго під час обстрілів вчора ввечері та вночі знеструмлено один з об’єктів Укренерго, та кілька об’єктів обленерго. Без енергопостачання понад 16500 споживачів. Тривають аварійно-відновлювальні роботи”, – йдеться у повідомленні.
У свою чергу Міненерго уточнює, що на Харківщині вимикались повітряні лінії 110 кВ. У результаті відключились лінії і підстанції Харківобленерго та Укрзалізниці, знеструмлені побутові споживачі та місцева промисловість.
Також у результаті бойових дій є пошкодження з загорянням енергетичного обладнання в одному з районів, у результаті чого залишились без світла побутові споживачі в трьох населених пунктах.
А у Сумській області під час двох масованих артобстрілів прикордонних районів знеструмлювались понад 40 тисяч споживачів. Там теж є пошкодження обладнання обленерго. На ранок всі споживачі були заживлені по резервним схемам живлення.
Загалом через бойові дії та з інших причин на ранок без світла залишається 358 населених пунктів.
Через негоду на ранок знеструмлено один населений пункт в Чернігівській області. З технічних причин є відключення в Київській, Полтавській, Сумській.
Тим часом споживання єлектроенергії в Україні продовжує поступово знижуватись через потепління. Виникнення дефіциту в енергосистемі не прогнозується.
Протягом доби на теплових електростанціях в аварійний та поточний ремонти виведено два блоки.
Імпорт електроенергії здійснюється впродовж всієї доби, за виключенням нічних годин, зі Словаччини, Польщі, Румунії та Молдови. Загальний обсяг 4 772 МВт·год, з максимальною потужністю в окремі години до 872 МВт. Експорт сьогодні відсутній.
Раніше на поточному тижні стало відомо, що Україна надала аварійну допомогу Польщі. Польська енергосистема мала надлишок електроенергії і запросила у країн-сусідів допомоги у її споживанні.
Залиште відповідь