Росія розпочала кампанію з дискредитації Сирського

Росія розпочала кампанію з дискредитації Сирського

Фото: Олександр Сирський/Telegram Росіяни запустили фейкову кампанію проти Сирського

Країна-агресор запустила дезінформаційну кампанію проти Сирського, хоче нав’язати йому образ росіянина.

Росіяни намагаються нав’язати головнокомандувачу Збройних сил України Олександру Сирському образ “радянської та російської” людини. Про це повідомляє Центр протидії дезінформації в неділю, 11 лютого.
  “Для цього пропагандисти активно шукають його родичів у Росії, “друзів родини”, в яких беруть коментарі та розповсюджують в інформпросторі з відповідним контекстом”, – йдеться в повідомленні.
  Мета кампанії полягає в спробі дискредитувати головнокомандувача ЗСУ й знизити довіру до нього.   Водночас ЦПД закликає пам’ятати:  

  • Сирський тривалий час був частиною команди колишнього головнокомандувача Валерія Залужного;
     
  • Командував успішними операціями, у тому ж числі зі звільнення Київської та Харківської областей. Вони були б неможливі без якісного особового складу, але багато залежить від командування. Тож, Сирський показав, що вміє досягати результату у війні проти Росії.
     
  • Команда Сирського складається з молодих командирів, які пішли на підвищення. Це є передумовою для системних покращень у ЗСУ.
     
  • Підтримка кампанії про те, що головком є “російською людиною” – це підігравання ворожій дезінформації.

Нагадаємо, 8 лютого президент Володимир Зеленський звільнив Валерія Залужного з посади головнокомандувача ЗСУ, а на його місце призначив Олександра Сирського, який до цього очолював Сухопутні війська.

Тим часом ім’я Залужного стали використовувати для фейкових сайтів. Ресурси розміщені на різних доменах і створені анонімами.

Джерело