Росія почала інформаційну операцію “Мир” – ЦПД

Росія почала інформаційну операцію "Мир" - ЦПД

Фото: Getty Images Росія не готова до справедливого миру та продовжує нарощувати свої можливості для подальшої війни, наголошують в ЦПД

Центр протидії дезінформації зазначає, що мета росіян полягає в тому, щоб поширити фейкові “мирні плани”.

Росія нині проводить інформаційну операцію “Мир”, що має на меті розмити українську формулу миру в країнах Заходу та Глобального Півдня. Про це повідомляє Центр протидії дезінформації (ЦПД) на своєму каналі

Перші ознаки такої операції – це поява великої кількості фейкових мирних планів з різними пропозиціями, а також конспірологічні теорії про “початок таємних переговорів”.

Таку інформаційну повістку поширюють як пропагандисти всередині РФ, так і експерти на інформаційних майданчиках Азії, Близького Сходу та в країнах Заходу, зазначає керівник ЦПД Андрій Коваленко і нагадує, що “мирні ініціативи” також коментує сам російський диктатор Володимир Путін.

“Головна логіка дій росіян – створити “білий шум”, спрацювати на частину суспільства, яка готова на мир за будь-яку ціну”, – пояснив посадовець.

Росія не готова до справедливого миру та продовжує нарощувати свої можливості для подальшої війни. При цьому за допомогою таких фейків вона хоче створити ілюзію, що це нібито Україна не хоче миру.

Єдиною ознакою готовності РФ до миру буде присутність її представників на другому саміті миру, вважає Коваленко.

Нагадаємо, раніше ЦПД спростував фейк щодо бойових дій на Сумщині.

ВМС спростували фейк росіян про знищення кораблів і катерів

Джерело