Росія купує Starlink в арабських країнах – ГУР

Росія купує Starlink в арабських країнах - ГУР

Фото: Getty Images Росіяни отримали доступ до супутникового зв’язку Starlink

Постачальники з арабських країн привозять росіянам все необхідне для роботи терміналів Starlink.

Російські агресори закуповують Starlink в арабських країнах. А вартість одного комплекту складає 200 тисяч рублів (2,2 тисяч доларів – ред.). Про це повідомило Головне управління розвідки (ГУР) Міноборони України у вівторок, 13 лютого.

“Головне управління розвідки Міністерства оборони України інформує: держава-агресор росія закуповує засоби зв’язку, зокрема й термінали супутникового інтернету Starlink, для використання у війні в арабських країнах”, – йдеться в повідомленні.

Як зазначили у розвідці, у свіжому радіоперехопленні росіяни обговорюють можливості придбання терміналу супутникового зв’язку Starlink.

За словами одного із загарбників, “араби привозять все: дроти, вайфай, роутер…”, а вартість закупівлі пристрою Starlink становить 200 тисяч рублів.

Нагадаємо, тиждень тому з’явилася інформація, що росіяни на фронті почали використовувати термінали Starlink. Пізніше у ГУР ці дані підтвердили і оприлюднили докази.

У ГУР вважають, що ворог отримує термінали Starlink через треті країни завдяки так званому паралельному імпорту.

На ситуацію відреагував і мільярдер Ілон Маск. Він запевнив, що його компанія SpaceX не продає Росії термінали Starlink прямо або побічно.

Джерело