Росія готує заколот у Молдові – США, Канада і Британія

Росія готує заколот у Молдові – США, Канада і Британія

Заява 13.06.2024 21:58 джерело Росія та її прибічники спробують організувати у Молдові заколот, якщо перемогу на президентських виборах не здобуде проросійський кандидат.

Як повідомляє джерело, про це йдеться у спільній заяві урядів США, Канади та Великої Британії.

“Захищаючи наші спільні демократичні цінності, ми попереджаємо наших демократичних партнерів та союзників, що російські діячі втілюють сценарій впливу на результати президентських виборів у Молдові восени. Вони мають намір розпалити протести у Молдові, якщо проросійський кандидат не переможе”, – стверджується у документі.

Зазначається, що Росія намагається сформувати у населення Молдови негативне ставлення до урядів Західних держав, влади країни та її спроможності приєднатися до ЄС. Паралельно із цим РФ намагається зруйнувати віру населення у спроможність Молдови підтримувати власну безпеку та верховенство права.

“Ми повністю впевнені в здатності Молдови впоратися з цими загрозами, пов’язаними із втручанням Кремля. Ми вживаємо низку заходів для підтримки цих зусиль у рамках нашого партнерства з Молдовою та її народом”, – наголошується у заяві.

Джерело