У світі, де соціальні взаємодії часто супроводжуються алкоголем, важливо вміти розпізнавати ознаки проблемного вживання спиртного. Це особливо актуально на початку нових стосунків чи знайомств, коли люди схильні приховувати свої недоліки, інформує Ukr.Media.
Особливо якщо це романтичне знайомство, нове місце роботи або атмосфера, де всі намагаються здаватися кращими, ніж вони є насправді.
Наступні поради вам допоможуть:
– У ресторані, на бенкеті чи під час дружньої зустрічі людина п'є багато. Або дуже багато. Це не один чи два келихи за вечір. Це пляшка і більше.
– Якщо під час зустрічі чи спільного вечора ви не допили з людиною алкоголь і запропонували їй залишити пляшку до наступного разу, вона наполягатиме, щоб ви її випили в момент.
– Людина починає пити ще до початку заходів. Тільки ще зібралися в гості, а вона вже просить, щоб їй налили. Або сама починає активно налягати на келихи.
– Як тільки у людини трапляється неприємність у житті, вона пропонує випити. Як варіант, у момент знайомства може сказати (або збрехати), що в її житті трапилася проблема. Скаже і запропонує випити.
– Те саме зі святами та щасливими днями. Чудовий привід розпалити алкопотяг. На жаль, як і з похмурими днями, сонячні дні в житті латентного алкоголіка трапляються постійно. То біла смуга, то чорна, а посередині — шинок.
– Нарешті, найголовніше. Людина обіцяє не пити. Кілька днів чи тижнів, місяців. А потім викручується, як вуж на сковорідці, і знаходить собі чудове виправдання. Сто причин, чому вона питиме раніше і непомітно змінить свої слова. Скасує свою обіцянку.
Є над чим замислитися.
Залиште відповідь