Rheinmetall отримав найбільше у своїй історії замовлення на боєприпаси

Rheinmetall отримав найбільше у своїй історії замовлення на боєприпаси

21.06.2024 00:56 джерело Німецька збройна компанія Rheinmetall отримала рамковий контракт від Бундесверу, який передбачає поставку 155-мм артилерійських боєприпасів, у тому числі в Україну.

Про це Rheinmetall повідомляє на своєму сайті, передає джерело.

Рамковий контракт вартістю до 8,5 мільярдів євро був підписаний 20 червня 2024 року.

Країни-реципієнти – Німеччина, Україна, Нідерланди, Естонія та Данія.

Таким чином значно розширено існуючу рамкову угоду. Замовлення спрямоване насамперед на збільшення запасів Бундесверу та його союзників, а також на підтримку України в її оборонній кампанії, – зазначається у пресрелізі.

Поставки планується розпочати на початку 2025 року. Основним покупцем стане Федеративна Республіка Німеччина, яка забезпечить частину поставок в Україну.

«Ми раді найбільшому замовленню в новітній історії нашої компанії. Ця широкомасштабна рамкова угода підкреслює провідну роль Rheinmetall як постачальника боєприпасів у Німеччині та нашу позицію як найбільшого у світі виробника артилерійських боєприпасів. Ми вдячні за велику довіру, виражену в цьому довгостроковому призначенні в рамках заходів безпеки Федеративної Республіки та її союзників», – заявив генеральний директор Rheinmetall AG Армін Паппергер.

Джерело