РФ планує перекачувати нафтопродукти з Новоазовська в Бердянськ – соцмережі

РФ планує перекачувати нафтопродукти з Новоазовська в Бердянськ - соцмережі

Фото: Кадр із відео Загарбники продовжують грабувати тимчасово окуповані території України

Повідомляється, що за “документами” у загарбників будівництво значиться як газопровід, але насправді там прокладають труби іншого діаметру, який не підходить для цього, та й газопровід там уже є.

Росіяни на тимчасово окупованій території прокладають трубопровід для нафтопродуктів від Новоазовська Донецької області в бік Бердянська на Запоріжжі. Про це в середу, 12 червня, повідомив радник маріупольського міського голови Петро Андрющенко, ілюструвавши свої слова відеозаписом.

“Росіяни тягнуть трубопровід для нафтопродуктів від Новоазовська в бік Бердянська. Разом із роботами по розширенню дороги росіяни укладають трубопровід на всіх ділянках будівництва та розширення від Новоазовська до Маріуполя, а також від Мангуша до Червоного Поля (Запорізька область)”, – написав Андрющенко.

Повідомляється, що за “документами” у загарбників це значиться як газопровід, але насправді там прокладають труби іншого діаметру, який не підходить для цього, та й газопровід там уже є.

“Однак справа в тому, що газопровід тут уже прокладено. Нові труби, які мають інший, не газовий, діаметр, кладуть майже поруч. …Удвічі цікавіше те, що початок укладання трубопроводу припадає на ділянку Новоазовського району, де до початку війни знаходилася наливна станція. …Саме в Новоазовському районі знаходилась одна з наливних станцій дизельного палива, яке йшло російсько-українськими транзитними трубопроводами (ще одна станція була у Звягелі). Так от, ці незвично цікаві труби йдуть звідти”, – йдеться далі в повідомленні.

На опублікованому відео видно, як усе це перевозять у супроводі військових.

“Окрім того, ми помітили в Новоазовському (на стадії будівництва) та в Мангуському (на стадії підготовки) встановлення резервуарів на кшталт тих, що ви бачите на нафтопереробних заводах. У підсумку це здається цілком логічним. Вирішити всі логістичні питання одразу: насосні станції поставити разом/поруч з газовими – і готовий трубопровід у Крим без проблем з укладанням по дну Чорного моря”, – робить висновок Андрющенко.

Раніше повідомлялося, що росіяни з вивезли з тимчасово окупованих територій щонайменше 30 тисяч тонн аграрної продукції.

Нагадаємо, на тимчасово окупованих територіях Донецької області росіяни влаштували ще одну хвилю аудиту промислових підприємств. Війська РФ складають перелік обладнання, яке ще не розграбоване та має цінність.

Джерело