РФ намагається зірвати другий Саміт миру – Єрмак

РФ намагається зірвати другий Саміт миру - Єрмак

Фото: Пресслужба президента України Зеленський і Єрмак під час першого Саміту миру

Реальність така, що справедливий мир згідно зі Статутом ООН все одно переможе намагання ворога змінити світовий порядок, зазначив керівник ОП.

Країна-агресор Росія планує докласти зусилля для того, щоб зірвати другий Саміт миру. Про це повідомив керівник Офісу президента Андрій Єрмак у Telegram в четвер, 20 червня.

За його словами, Кремль засмучений підтримкою України на Заході та серед країн Глобального Півдня.

“Підготовка до другого Саміту миру триває. Також ми вже знаємо про плани ворога щодо спроб зриву цього саміту. Росіян засмучує підтримка України на Заході та серед країн Глобального Півдня. Втім, реальність така, що справедливий мир згідно зі Статутом ООН все одно переможе намагання ворога змінити світовий порядок та правила гри. Їх доведеться прийняти”, – розповів Єрмак.

Як відомо, 15-16 червня у Швейцарії відбувся перший Саміт миру. Його учасники обговорювали три пункти Формули миру – ядерна безпека, продовольча безпека та гуманітарний вимір – обмін полоненими та повернення викрадених українських дітей. Комюніке за підсумками саміту підписали 84 країни і організації. Документ є відкритим для приєднання. Результати саміту будуть передані Росії.

Очікується, що другий Саміт миру відбудеться за кілька місяців. Напередодні президент Володимир Зеленський розповів про заходи між Самітами миру. Україна прагне залучити ще більше учасників до спільної роботи над пунктами Формули миру.

Джерело