РФ намагається створити паніку в Харкові та Сумах – ЦПД

РФ намагається створити паніку в Харкові та Сумах - ЦПД

Фото: facebook.com/mod.mil.rus (ілюстративне фото) Росіяни лякають наступом на Харків і Суми

Паніка в Харкові і Сумах дозволила б ворогу далі просувати тему переговорів, тему миру на російських умовах, – зазначив керівник ЦПД.

Росіяни намагаються створити паніку в Харкові та Сумах, щоб вплинути на місцевих жителів, а також використати це для просування переговорів. Про це заявив керівник Центру протидії дезінформації Андрій Коваленко в ефірі телемарафону.

“Головна зараз історія російської пропаганди – це спроба створити паніку в Харкові та Сумах, переконати людей, що ці обмежені дії в прикордонні Харківської області – це початок наступу на Харків”, – зазначив він.

За словами Коваленка, росіяни намагатимуться викликати паніку, вони вже це роблять кілька місяців.

“Паніка в Харкові і Сумах дозволила б ворогу далі просувати тему переговорів, тему миру на російських умовах. І заяви Путіна, що він готовий до переговорів, але російські війська не повинні виходити із захоплених територій, це бажання налякати українців”, – пояснив керівник Центру протидії дезінформації.

Нагадаємо, 10 травня росіяни почали наступ на півночі Харківської області. Вони захопили близько десятка сіл у “сірій зоні”.

Очільник Головного управління розвідки (ГУР) Міноборони України Кирило Буданов заявив, що українська армія стабілізує фронт у Харківській області протягом наступних кількох днів. Але Росія може почати новий наступ у Сумській області.

Джерело