Рекордна кількість офіцерів-випускників поповнить лави Сил оборони – Умєров

Рекордна кількість офіцерів-випускників поповнить лави Сил оборони - Умєров

Сьогодні саме випускники університету очолюють підрозділи Збройних сил України та інших військових формувань, які відіграють вирішальну роль у протистоянні агресору, підкреслив міністр оборони.

Міністр оборони Рустем Умєров разом із президентом України Володимиром Зеленським та головнокомандувачем ЗСУ Олександром Сирським привітали завершення навчання випускників курсу стратегічного та оперативного рівнів підготовки Національного університету оборони України. Про це Умєров повідомив у соцмережах.

Міністр повідомив, скільки випускників вишу поповнять лави Сил оборони України.

“Цього року рекордна кількість – 100 та 1 захисник – поповнять лави Збройних сил, Національної гвардії, Державного космічного агентства, Державної прикордонної служби та інших складових Сил оборони України. Хлопці та дівчата здолали непростий шлях навчання у надзвичайно складний історичний період для нашої країни”, – йдеться в повідомленні.

Міністр подякував усім, хто доклав зусиль для організації навчального процесу.

“Сьогодні саме випускники університету очолюють підрозділи Збройних сил України та інших військових формувань, які відіграють вирішальну роль у протистоянні агресору. Дякую кожному та кожній за вашу незламність, витримку, лідерські якості та патріотизм”, – зазначив він.

 

Раніше повідомлялося, що Умєров і Сирський відвідали Харківський напрямок

Умєров – Остіну: ЗСУ повинні мати право бити по РФ

Джерело