Путін назвав число російських військових в Україні

Путін назвав число російських військових в Україні

Фото: gettyimages Путін заявив про 700 тисяч окупантів в Україні

За словами російського правителя, на території Україні зараз знаходяться близько 700 тисяч окупантів.

Російський диктатор Володимир Путін заявив, що на території України зараз воюють близько 700 тисяч російських військовослужбовців. Про це він сказав у п’ятницю, 14 червня під час зустрічі з учасниками російської освітньої програми Время героев.

“У нас у зоні спеціальної військової операції майже 700 тис. осіб”, – сказав Путін.

Він додав, що російська армія продовжить наступ у Харківській області, щоб відсунути лінію фронту і знизити ймовірність ударів по Бєлгороду.

За його словами, глибина в 10-17 км нібито “позбавляє ЗСУ можливості наносити удари далекобійними засобами ураження”.

“Що стосується харківського напрямку, де ви воювали, зараз ви знаєте, що там відбувається. Ми просто змушені в напрямку Харкова відсувати лінію фронту з тим, щоб знизити ці насправді терористичні удари по Бєлгороду, по інших населених пунктах”, – додав Путін.

Раніше у ЗСУ заявили, що з початку нового наступу на Харківському напрямку російські агресори втратили чотири тисячі військових. 

Також Путін заявив, що начебто готовий до “мирних переговорів” з Україною. Але для цього українці повинні вивести свої війська з чотирьох областей, які у Росії називають “нові регіони”. Також Україна повинна відмовитися від членства у НАТО.

Джерело