Пункт пропуску Дорогуськ-Ягодин знову заблоковано

Пункт пропуску Дорогуськ-Ягодин знову заблоковано

Фото: ДПСУ Перевізники знову блокують пункт пропуску Дорогуськ – Ягодин

Організатори протесту планують пропускати лише по одному вантажному автомобілю на годину. При цьому вони знаходяться за кілька кілометрів від польського пункту пропуску Дорогуськ.

Польські перевізники знову заблокували проїзд вантажівок через пункт пропуску Дорогуськ – Ягодин. Про це повідомила Державна прикордонна служба України у понеділок, 18 грудня.

“Сьогодні після 15:00 (за київським часом) польські перевізники розпочали акцію протесту на під’їзних шляхах до пункту пропуску Дорогуськ – Ягодин. Про її початок інформація надійшла від Прикордонної варти Республіки Польща”, – йдеться у повідомленні.

Організатори протесту планують пропускати лише по одному вантажному автомобілю на годину. Вони обіцяють пропускати автобуси, транспортні засоби з вантажами безпекового, гуманітарного характеру та ті, які перевозять тварин, продукти, що швидко псуються.

Прикордонники вказують, що впродовж минулого тижня спостерігалося збільшення кількості вантажівок, через пункт пропуску Ягодин. За минулу добу в цьому пункті пропуску оформили 1100 фур.

У свою чергу речник Держприкордонслужби Андрій Демченко в коментарі Українській правді уточнив, що учасники цієї блокади фактично знаходяться за кілька кілометрів від польського пункту пропуску Дорогуськ. Вони обмежують рух вантажівок в обох напрямках – як в бік України, так і тих, які слідують з України.

Нагадаємо, 11 грудня у понеділок вдалося розблокувати пункт пропуску Ягодин – Дорогуськ завдяки рішенню місцевої влади у Польщі. Але 15 грудня стало відомо, що польскі перевізники отримали дозвіл суду на продовження протестів.

Джерело