Прикордонники на Харківщині фіксують активізацію російських ДРГ

Прикордонники на Харківщині фіксують активізацію російських ДРГ

Фото: ДПСУ (ілюстративне фото) Українські прикордонники у Харківській області фіксують спроби ворога пройти через кордон

Українські захисники роблять все необхідне для того, щоб викрити диверсійні групи, зокрема за допомогою БпЛА, які відслідковують ситуацію на кордоні з РФ.

Російські диверсійно-розвідувальні групи переодягаються у цивільне та намагаються перейти кордон з Україною вночі. Рух таких ДРГ фіксують на Харківщині. Про це у середу, 3 липня, в ефірі телемарафону  повідомив начальник групи взаємодії зі ЗМІ 1-го прикордонного загону Олександр Даниленко.

“ДРГ працюють. Я нещодавно був на одному підрозділі, й наш спостережний пост їх вчасно викрив, відкрили вогонь. Це було вночі. Команда – “До бою”, піднято весь особовий склад. Десь семеро осіб намагалися пройти на нашу територію, але їм це не вдалося, вони відступили”, – розказав Олександр Даниленко.

Він нагадав, що для військових переодягання у цивільне вбрання заборонене Женевською конвенцією.

‘Але для росіян це не має значення”- додав Даниленко.

Нагадаємо, речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко повідомив, що  найбільша кількість російських ДРГ викривається у Сумській області.

Раніше українські військові зупинили російську ДРГ в районі населеного пункту Пильна Харківської області.

Джерело