Приховуємо зморшки навколо очей за допомогою «легких» і миттєвих технік макіяжу проти старіння

Зморшки навколо очей, які ще називають гусячими лапками, — поширена проблема, яка сильно видає вік жінки. Однак використовуючи деякі засоби для макіяжу, можна зробити їх менш помітними, а в ряді випадків — навіть практично повністю приховати від оточуючих, інформує Ukr.Media.

На думку експертів популярного британського магазину косметики, кращий і дешевший в порівнянні з косметичними процедурами засіб від зморшок біля очей — вмілий макіяж. Знадобляться праймер і консилер.

Як приховати зморшки навколо очей за допомогою макіяжу

  • Спочатку добре зволожте шкіру на повіках і навколо очей. Потрібен легкий зволожувальний крем.
  • Зачекайте пару хвилин і нанесіть праймер — він повинен бути на основі силіконів. Такі засоби добре вирівнюють рельєф шкіри і роблять зморшки менш глибокими. Візажисти зазначають, що силікон заповнює зморшки, "створюючи більш гладку поверхню для нанесення тону".
  • Знову почекайте 1-2 хвилини — і нанесіть на шкіру повік і навколо очей тонкий шар легкого тонального крему, ВВ-крему або консилера. Для розтушовування знадобиться чиста пухнаста кисть. Найкраще використовувати консилер зі світловідбиваючими частинками — він візуально зробить зморшки біля очей менш помітними.
  • Щоб додатково візуально відвернути увагу оточуючих від гусячих лапок, не тільки нафарбуйте очі, але і підкресліть брови. Особливо їх вигин. А роблячи макіяж очей, не забудьте завити вії. Як пояснюють візажисти, це також відверне увагу від зморшок.
  • Джерело