Президент УЄФА має бажання повернути Росію до змагань

Президент УЄФА Александер Чеферін розповів про наміри пом’якшити санкції проти російських команд на молодіжному рівні фото з відкритих джерел

Футбольний функціонер хотів врятувати російських дітей від пропаганди

Президент Союзу європейських футбольних асоціацій (УЄФА) Александер Чеферін розповів в інтерв’ю The Telegraph, що ідея допуску до міжнародних змагань юнацької збірної Росії (U-17) належить саме йому. 

Будь ласка, читайте текст після реклами

Чеферін зазначив, що заборона для національних команд Росії, в будь-якому випадку, залишиться в силі поки триває війна, але він хотів би, щоб він був пом’якшений для молодіжних команд, щоб «спробувати уникнути промивання мізків російським дітям, змушуючи їх ненавидіти захід і бути покараними за те, в чому вони не винні».

Чоловічі та жіночі збірні та клубні команди Росії відсторонені від виступу на міжнародній арені з початку повномасштабного вторгнення російських військ в Україну. Однак, 26 вересня 2023 року, на засіданні Виконкому УЄФА було прийнято рішення про допуск до міжнародних змагань російських команд у віковій категорії U17. Через два тижня, УЄФА скасував власне рішення.

Будь ласка, читайте текст після реклами

У повідомленні прес-служби організації говорилося: «УЄФА відмовився від ідеї допустити російські команди серед гравців до 17 років на міжнародні турніри після негативної реакції. Нам не вдалося знайти технічне рішення, яке дозволило б грати російським командам».

Стало відомо, що МОК вирішив, що робити з росіянами.

Раніше Українські спортсмени закликали Макрона не допустити на Олімпіаду прихильників війни з Росії.

Читайте також: Сьогодні Валерію Лобановському виповнилося б 85 років: цікаві факти біографії

Джерело