Президент провів нараду з Міноборони щодо комплектування бригад ЗСУ

Президент України Володимир Зеленський провів окрему нараду з Міністерством оборони, зокрема щодо комплектування бригад Збройних Сил України.

Про це він повідомив у вечірньому зверненні.

«Перше — фронт. Бої там, де найбільш гаряче. Напрямки Покровський, Курахівський, Краматорський, Лиманський, Времівський, Купʼянський…Ми робимо все, щоб зміцнити воїнів і щоб дати Україні більше міцності в боях», — сказав Володимир Зеленський.

Глава держави подякував всім лідерам, які тримають слово і виконують домовленості, наголосивши, що усі пакети постачання зброї та снарядів для України зараз надзвичайно важливі.

«Цей час визначає весь рік — і в боях, і в тренуванні, і в забезпеченні. Будь-яка затримка зараз щодо зброї, чи щодо снарядів, чи щодо комплектування наших бригад коштуватиме надто дорого для всіх у світі, хто справді хоче захисту від росії», — сказав Президент.

Він також подякував кожній бойовій бригаді – усім, хто бʼється на передовій, бʼється результативно та хоробро, не здаючи позицій.

«Дякую за те, що ви є в України. І також сьогодні, вже за результатами перших днів тижня, заслуговують нашої з вами особливої вдячності воїни 55-ї окремої артилерійської бригади «Запорізька Січ». Молодці, хлопці! Ваша влучність незмінно надихає!», — додав Президент.

Джерело