Президент розповів про візит до Саудівської Аравії

Президент розповів про візит до Саудівської Аравії

Фото: Скриншот відео Зеленський з візитом у Саудівській Аравії

Під час свого візиту Зеленський зустрівся з його високістю спадкоємним принцом Мухаммадом бін Салманом аль Саудом.

Президент України Володимир Зеленський у середу, 12 червня, прибув з візитом до Саудівської Аравії. Про це повідомляє Telegram-канал глави держави.

За словами Зеленського, під час свого візиту він зустрівся з його високістю спадкоємним принцом Мухаммадом бін Салманом аль Саудом.

“Обговорили двосторонні відносини України та Саудівської Аравії, відзначили хорошу динаміку виконання наших попередніх домовленостей, результативну співпрацю команд. Продовжуватимемо це”, – зазначив президент.

Також було обговорено підготовку до першого глобального саміту миру, який пройде у Швейцарії.

“Обмінялися поглядами на міжнародну ситуацію та перспективи її розвитку. Україна вдячна Саудівській Аравії за підтримку. Цінуємо прагнення Його Високості допомогти у швидшому відновленні миру”, – заявив Зеленський.

Раніше президент України Володимир Зеленський на полях Ukraine Recovery Conference 2024 у Берліні провів зустріч із Прем’єр-міністром Нідерландів Марком Рютте.

Також повідомлялося, що Білий дім офіційно анонсував зустріч президентів Джо Байдена і Володимира Зеленського 13 червня на полях саміту Групи семи в Італії.

 

Джерело