Позбавляємося від тріщин на п’ятах

Для початку експерти радять звернутися до терапевта, щоб виключити серйозні хвороби, які можуть стати причиною тріщин. Крім цього, бажано проконсультуватися з гастроентерологом і дерматологом. Діагностика та лікування захворювань стоп — це область лікаря-подолога. Якщо тріщини не запалюються і не кровоточать, то слід звернути увагу на взуття — якщо воно тісне, то змініть його. Також проводіть гігієнічні процедури, не забувайте доглядати за ногами, інформує Ukr.Media.

Як правильно прибирати тріщини?

Слід придбати пилки для п'ят — з великим і дрібним абразивом, а також скрабом для ніг.

Пилою з великим абразивом слід акуратно зняти грубу шкіру, потім відполірувати дрібною пилкою, щоб згладити шорсткості. Легкий скраб зробить шкіру ще більш ніжною, після чого потрібно намазати стопи кремом.

Прибрати тріщини допоможе аплікація гелю "Левомеколь" або іншого антисептичного засобу. Робіть процедуру на ніч, наносячи мазь на п'яти, а потім закриваючи її ватним диском. Зафіксуйте компрес за допомогою щільних носків або харчової плівки. Таку процедуру потрібно повторювати раз в десять днів. Також допомагають проти тріщин ванночки з кислим середовищем — наприклад, з оцтом.

Періодично знімайте ороговілий шар шкіри на п'ятах, намастіть стопи живильним кремом.

Джерело