“Повільні покупки”: у чому суть тренду і чому він стає популярним

У століття всюдисущого Інтернету ми можемо купувати що завгодно і де завгодно, але чи приносять такі покупки задоволення? Нещодавнє опитування показало, що приблизно кожен третій схильний до імпульсивних покупок і лише половина з цих респондентів вважає, що в такий спосіб стає щасливішим. Нехай і так, але бюджет на "щастя" тим не менш витрачається. Побороти спокусу спустити зарплату на маркетплейсах допомагає так званий "повільний шопінг", інформує Ukr.Media.

Це фінансова тенденція, яка мотивує людей більш усвідомлено ставитися до своїх витрат і покупок, приділяючи особливу увагу тому, що ви купуєте, чому ви це купуєте і скільки ви витрачаєте на покупку, пояснили експерти. Суть у тому, щоб усвідомлено відмовитися від придбання тих чи інших товарів, щойно у вас виникне таке бажання.

Тренд має на увазі, що ви повинні дати собі час ретельно обміркувати покупку, щоб ухвалити найкраще рішення з урахуванням вашого бюджету, потреб, вартості речі та корисності — можливо, навіть дочекатися розпродажу, а не просто порівняти ціни в різних магазинах. Однак за всіх плюсів є і мінуси — експерти закликають у всьому знати міру. Годинами блукати магазинами і картати себе за бажання придбати реально потрібну вам річ точно не варто.

Джерело