Поради, як візуально збільшити очі за допомогою макіяжу

Ці прості прийоми в макіяжі допоможуть вам візуально збільшити очі і зробити погляд більш відкритим і виразним, інформує UkrMedia.

  • Почніть з догляду за шкірою навколо очей. Пояснюємо чому: набряки, темні кола та зморшки лише обтяжують обличчя, і очі зокрема. Тому перед тим як приступити до макіяжу, зволожте шкіру навколо очей спеціальним кремом.
  • Темні кола не тільки роблять погляд хворобливим, але і візуально зменшують очі. Так що обов'язково користуйтеся консилером: наносіть його не тільки під очі, але і по всій рухомій повіці, аж до лінії брів. Це освітлить шкіру навколо очей і зробить погляд більш виразним.
  • Ще одна незамінна річ у косметичці – хайлатер. За його допомогою ви зможете не лише замаскувати темні круги під очима, але і висвітлити контур брів. Це візуально«підніме» брови і «розкриє» очі.
  • Віддайте перевагу світлим тіням. Персикові, рожеві, пісочні, світло-нюдові відтінки тіней вам допоможуть візуально розширити природний контур очей. Підбирайте тіні, орієнтуючись на колір очей: блакитні очі відмінно поєднуються з персиковими відтінками, карі – з карамельними, а зелені найкраще підкреслювати за допомогою пісочного кольору.
  • Обзаведіться світлим (але не білим) олівцем для очей. Перевірений спосіб візуально збільшити очі – підвести війковий контур олівцем кремового відтінку. Ще один плюс цього прийому – світла підводка освіжає погляд і допомагає приховати почервоніння.
  • Змініть чорну підводку на синю. Ми не жартуємо! Холодні сині і блакитні відтінки візуально роблять білки очей світлішими і яскравішими, від чого самі очі здаються більшими. Не бійтеся, сміливо пробуйте сині, блакитні і блакитно-зелені підводки і олівці.
  • Ваш головний помічник при створенні виразних очей – подовжуюча туш для вій! Нанесіть туш тільки на верхні вії, рухаючи щіточку не знизу вгору, а під кутом 45 градусів. Перед нанесенням туші можете трохи підкрутити вії спеціальними щипчиками, це зробить погляд більш відкритим.
  • Зробіть акцент на губи. Ви здивуєтеся, але один із способів зробити очі більше – змістити акцент на губи. Забудьте про тіні, підводку і туш. Замість усього цього скористайтеся яскравою помадою або блиском для губ.

Джерело