Польща передала Україні 5000 Старлінків

Польща передала Україні 5000 Старлінків

Фото: Михайло Федоров / Телеграм Старлінки від польських партнерів

Частину терміналів буде відправлено для забезпечення безперебійного звʼязку на прифронтових територіях, решту – на обʼєкти критичної інфраструктури.

Україна отримала ще 5 тисяч Старлінків від Польщі. Про це сьогодні, 21 грудня, повідомив міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

Міністр повідомив, що частину терміналів буде відправлено для забезпечення безперебійного звʼязку на прифронтових територіях, решту – на обʼєкти критичної інфраструктури.

“Сьогодні в Україні працює близько 47 тисяч Старлінків, які ми отримали завдяки домовленостям Мінцифри з міжнародними донорами та партнерами. Польща передала найбільше терміналів — загалом 19,5 тисяч. Дякую уряду та Міністерству цифровізації Польщі, а також Національному інституту комунікацій за потужну підтримку в забезпеченні зв’язку в Україні”, – написав у соцмережах Федоров. 

Раніше Федоров повідомляв, що ЗСУ отримали 3 тисячі FPV-дронів. 10 млн гривень до збору на FPV-дрони внесла компанія Favbet. Це був один з найбільших донатів.

Джерело