Поліція Рівненщини розслідує загибель жінки в стоматологічній клініці

Поліція Рівненщини розслідує загибель жінки в стоматологічній клініці

Фото: Нацполиция Украины Правоохоронці зазначають, що померлій лікували зуби з використанням знеболювальних препаратів

Правоохоронці повідомляють, що після введення седативних препаратів у пацієнтки зупинилося дихання.

Поліція Рівненщини повідомляє було відкрито справу за фактом неналежного виконання професійних обов’язків медиком (ч. 1 ст. 140 ККУ) приватної стоматологічної клініки, де померла 50-річна жінка.

Правоохоронці зазначають, що померлій лікували зуби з використанням знеболювальних препаратів.

У повідомленні поліції зазначається, що надвечір 19 січня до них звернулися медики й повідомили, що на стоматологічному кріслі померла жителька села Здовбиця.

“Після введення седативних препаратів у жінки зупинилося дихання: медики намагалися провести реанімаційні заходи, утім вона померла”, – зазначають правоохоронці. 

У межах кримінального провадження призначено серію експертиз, зокрема й судово-медичну, яка встановить причину смерті жінки.

“Нині проводиться досудове розслідування. Якщо встановлять і доведуть вину певного лікаря, то йому повідомляють про підозру. Після цього матеріали справи скерують до суду”, – повідомила в коментарі УП. Життя речниця поліції Рівненської області Марія Юстицька.

Нагадаємо, на Хмельниччині поліцейські викрили керівника лікарні, який вимагав із засуджених хабарі за надання медичних послуг. 

У Львові після пересадки серця і легенів померла пацієнтка

Джерело