Поляки відновили блокаду шостого КПП на кордоні з Україною

Поляки відновили блокаду шостого КПП на кордоні з Україною

Фото: PAP Польські фермери блокують кордон з Україною

Станом на ранок неділі, 25 лютого, у чергах на в’їзд до України стоять близько 2400 вантажівок.

Польські фермери відновили протест на пункті пропуску Устилуг – Зосин на кордоні з Україною. У чергах на в’їзд до України стоять близько 2400 вантажівок. Про це повідомив речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко в ефірі телемарафону в неділю, 25 лютого.   За його словами, наразі блокування руху польськими протестувальниками продовжується на шести напрямках. Аграрії відновили протести на КПП Устилуг – Зосин, який напередодні був розблокований.   “По всіх цих напрямках сукупно станом на ранок сьогодні – це десь майже 2400 вантажівок. Найбільше навпроти пунктів пропуску Краківець, Рава-Руська та Ягодин. Вчора у напрямку пункту пропуску Устилуг символічно почали відмовлятися від блокування руху вантажних транспортних засобів”, – сказав Демченко.   Речник ДПСУ зазначив, що польські фермери не блокують рух автобусів та легкових автомобілів на жодному з пунктів пропуску.

Нагадаємо, прем’єр-міністр Денис Шмигаль запропонував Польщі “План взаєморозуміння” з п’яти кроків, який покликаний розблокувати кордон на тлі протестів польських фермерів.

Як відомо, 20 лютого польські фермери влаштували масову акцію протесту і перекрили шість пунктів пропуску на кордоні з Україною. 

Джерело