Подарунки на весілля, які не можна зберігати вдома, інакше ваше сімейне життя не буде щасливим

У сучасному світі багато "весільних правил" не виконуються. А даремно. У наш час розпадається кожен другий шлюб. Звісно, усіляких премудростей на весільну тему безліч, але що більше уваги ви приділяєте цим рекомендаціям, то спокійнішим і надійнішим буде ваше сімейне життя, інформує Ukr.Media.

Заборонені подарунки

Відомості, що дійшли до нас із давнини, абсолютно чітко визначають список предметів, які на весілля дарувати не можна. Насамперед це: ножі, виделки та інші колючо-ріжучі предмети. Всі вони спочатку несуть енергію агресії і, отримані в подарунок, наповнюють нею новостворену сім'ю.
Також не рекомендується презентувати на весілля годинник, який "краде" час, відраховуючи години і хвилини спільного життя, яке, згідно з прикметою, триватиме рівно стільки, скільки ходитиме подарунок.

Найпопулярніший подарунок

Традиція дарувати на весілля постільну білизну тягнеться відтоді, коли молодята вступали в шлюб "з нуля". Тепер же багато союзів укладаються між двома досвідченими людьми, у яких вже є своє "господарство". Те саме — з рушниками та носовими хустками. Дарувати їх на весілля, за старими повір'ями, — значить, прирікати молодих на печаль і сльози.

Передбачуваний подарунок

Гроші — найпопулярніший подарунок на сучасних весіллях. Нічого поганого в грошовому подарунку немає. А ось спосіб їх витратити потрібно вибирати з обережністю. Є така народна прикмета: якщо подарованими на весіллі грошима молодята віддають якісь борги, згодом на цю сім'ю очікують хронічні фінансові труднощі та проблеми, пов'язані з віддачею боргів. Запам'ятайте, що всі гроші, подаровані молодятам, мають залишитися в них, і витратити їх слід на власні потреби, але, в жодному разі, не на віддачу боргів.

Ще однією поганою прикметою вважається дарування молодим годинників. Згідно з повір'ями, це до розставання закоханих. Однак якщо ви вже підібрали гарний настінний годинник у подарунок, ви також можете взяти в обмін на подарунок монетку.

Портал в астрал під забороною

Дзеркала — ще один предмет, який перебуває під забороною як весільний подарунок. Предмет цей — магічний, відображення в ньому — астральна проєкція всього, що ми бачимо в цьому світі. Подароване на весілля дзеркало, за повір'ями, стає дверима в паралельний світ, світ ілюзій, і провокує подружжя вести подвійне життя.

Старовинні речі

Окремо варто сказати про предмети антикваріату: їх не слід дарувати в жодному разі. Хіба що це — речі, що передаються за родом, але в цьому разі їх треба подарувати напередодні весілля або після нього, але не на весільному торжестві. Будь-який старовинний предмет зберігає енергетику колишніх господарів, яка безпосередньо впливатиме на життя новоствореної сім'ї, і не завжди цей вплив — добрий.

Букет з підступом

До речі, іноді трапляється, що з метою чаклунської агресії молодятам дарують квіти, взяті напередодні на кладовищі. Не так вже й рідко трапляються подібні речі, адже заздрісників і недоброзичливців завжди вистачає, а випадок навести псування на весіллі надається дуже відмінний. Тому необхідно, щоб хтось непомітно перевірив кожен букет на предмет свіжості квітів і, головне, повторимося, потрібно переконатися, що у всіх букетах міститься непарне число квітів. Якщо трапиться букет із парною кількістю квіток, такий букет має бути віддалений від інших квітів і викинутий у будь-яку водойму.

Як уберегтися?

Чи можна вберегти себе і своїх близьких від таких наслідків необдуманих подарунків, які навмисно або через незнання прирікають на проблеми новостворювану сім'ю? Так — відкупившись від того, хто робить такий подарунок. Просто вручіть їм монетку будь-якого номіналу, і вважатиметься, що предмет ви купили. А потім варто передарувати річ або продати її. Але найкращий спосіб врятуватися від небажаних презентів — скласти список і розподілити подарунки між гостями, як це роблять у всьому цивілізованому світі.

Джерело