Підприємство з Дніпра почне випускати суглоби – ОВА

Підприємство з Дніпра почне випускати суглоби - ОВА

Фото: Дніпропетровська обласна військова адміністрація Мова про медичні вироби для травматології, пластини та матеріали для відновлення кісток

Сергій Лисак зазначив, що у світі налічується до 100 подібних підприємств і одне з них розташоване в Дніпрі.

Дніпровське підприємство, що створює медичні вироби для травматології, почне випускати суглоби.
Про це повідомив начальник Дніпропетровської обласної військової адміністрації (ОВА) Сергій Лисак на своєму Telegram-каналі в середу, 24 січня.

“Ще сім років тому у них було декілька станків та лабораторія. Виготовляли імплантати для стоматології. Втім, на цьому не зупинилися. Розширювалися. І вже сьогодні створюють продукцію надважливу в умовах великої війни. Для пацієнтів зі складними пораненнями та переламами”, – зазначив посадовець.

Мова про медичні вироби для травматології, пластини та матеріали для відновлення кісток, які здатні поставити людину на ноги і повернути рухливість рук.

В ОВА кажуть, що подібних виробництв у світі до 100 і одне з них саме у Дніпрі. Воно продовжує працювати попри агресію ворога. До кінця року тут планують запустити ще одну лінію – створювати суглоби.

Нагадаємо, в Рівненській обласній лікарні вперше провели нейрохірургічну операцію Джанетта – так називають декомпресію трійчастого нерва. 

Уряд підвищує фінансування медицини – Шмигаль

Джерело