Пересилали наркотики в Україну в кавових машинах – у Києві викрито банду контрабандистів. ФОТО | Події

За процесуального керівництва Київської міської прокуратури повідомлено про підозру 15 учасникам злочинної організації, які налагодили контрабандний канал постачання наркотичних засобів та психотропних речовин в Україну з метою їх збуту.

Їм інкриміновано створення злочинної організації, а також участь у ній, контрабанду наркотичних засобів, психотропних речовин та незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів (ч.ч. 1, 2 ст. 255, ч. 4 ст. 28 ч. 3 ст. 305, ч.ч. 2, 3 ст. 307 КК України).

За даними слідства, організатори надсилали наркотики та психотропи в Україну з Королівства Іспанії за допомогою міжнародних поштових відправлень.

Для маскування вмісту посилки вони пакували їх у предмети побутової техніки – кавові машини, музичні програвачі, великі портативні аудіо-системи.

У подальшому учасники злочинної організації збували наркотичні засоби шляхом передачі «з рук в руки» та поштовими відправленнями по Україні.

Правоохоронці провели близько 60 обшуків, за результатами яких у підозрюваних вилучено 330 гр кокаїну, 564 гр амфетаміну, 200 гр A-PVP, 1 236 шт МДМА, 100 шт ЛСД та інші заборонені препарати, понад 1 кг канабісу, скляну ємність з шишками, 250 гр галюциногенних грибів. Орієнтовна вартість вилучених наркотичних засобів та психотропних речовин складає понад 5 млн грн.

Також у них вилучили зброю та набої до неї, 72 мобільних телефонів, банківські картки, 2 транспортні засоби, понад мільйон гривень, 8 300 доларів США, 1000 євро, чорнові записи.

Всіх підозрюваних затримано. Вирішується питання щодо обрання їм запобіжних заходів та накладення арешту на вилучене майно.

За матеріалами Київської міської прокуратури

Джерело