Пари з цією різницею у віці приречені на довге та щасливе сімейне життя

Коханню всі віки покірні, про це всі знають. Але ось чи зможуть ужитися разом люди, якщо один значно старший за іншого, — це ще питання. Пара подружжя з якою різницею у віці приречена на провал, а на кого чекає щастя, інформує Ukr.Media.

Цифрам з давніх-давен надавалося важливе значення. Винятком не стала і любовна нумерологія.

Використовуючи магічний вплив чисел, можна зміцнити свою пару і прожити разом довго і щасливо. Зворотний ефект чекає на тих, хто підійде до процесу легковажно і вибере партнера на авось.

Звичайно ж, любов не обирають, вона приходить сама, часто порушуючи всі закони та правила. Але якщо ви поставили собі за мету самостійно побудувати свою долю, скористайтеся підказкою стародавніх окультистів та математиків. Особливе значення містики надають різниці у віці між партнерами, існує ціла таблиця таких значень.

Так універсальна різниця у віці для обох статей, яка сприятиме зміцненню зв'язку та тривалості почуттів, — це п'ять, шість та вісім років.

П'ятірка приносить швидкий шлюб, який стане міцним, традиційним, подарує дітей, а всі покоління спілкуватимуться між собою. Шістка наділяє пару захистом Архангела Рафаїла та дає багато романтики. Вісімка, у свою чергу, пов'язує узами нескінченності та тваринним тяжінням людей у парі. Тут завжди будуть пристрасть та емоції, як уперше. Зруйнувати такі стосунки дуже важко.

Якщо чоловік старший, то вибирайте наступну різницю у віці: 4, 14, 21 рік.

Для четвірок відносини — важливий та обдуманий крок, також вони люблять та захищають стабільність. Відносини будуть довгими.

Чотирнадцять — таємне число Михайла Архангела, саме він захищає такі пари. Баланс гармонії та спокою. Картина ідеальної родини з якогось серіалу.

Двадцять одне — цікаве число, зазвичай, такий чоловік повністю змінює життя обраниці, переносячи її в інший світ. Подібні партнери дбають про даму серця і не хочуть залишати її навіть на хвилину.

Якщо чоловік молодший, то краще вибрати різницю в 3, 10, 17 років.

Якщо дружина старша на три роки — вона виявиться жінкою мрії. Чоловік бачить ідеал у такій обраниці. Часто з'являється багато дітей та зміцнюється матеріальний достаток.

Чарівна десятка це як джекпот. Часто за такої різниці у віці жінка знає відповіді на всі питання чоловіка, допомагає йому порадою та енергією, а також може впливати на перебіг долі. Такі пари тримаються разом довго.

Різниця в 17 років має магнетичну енергію, тут не вдасться пояснити людською мовою. Просто існує тяжіння, яке тримає людей разом.

Не слід забувати і про небезпечні цифри. Так, різниця у 2, 7, 9, 22 роки не сприяє злиттю людей. У таких парах один із партнерів рано чи пізно піде своєю дорогою.

Найнебезпечніша різниця, згідно з окультними таблицями: 15, 18 та 20 років. У цих парах люди говорять різними мовами, можливе використання однієї людини іншою, аб'юз і утиск.

Джерело