“Оздоровлення” в Тюмені: померла дитина, хворі понад 100 школярів “ЛНР”

"Оздоровлення" в Тюмені: померла дитина, хворі понад 100 школярів "ЛНР"

Фото: Артем Лисогор, Телеграм Діти з “ЛНР” масово захворіли після “оздоровленя” в Тюмені

Наразі діти перебувають в лікарні Саратовської області. У більш ніж 30 зі 125 дітей підвищена температура тіла.

У результаті так званого озоровлення в Тюмені померла 12-річна дівчинка, госпіталізовано понад 100 школярів з “ЛНР”. Про це повідомив голова Луганської ОВА Артем Лисогор.

За його словами, наразі діти перебувають в лікарні Саратовської області. У більш ніж 30 зі 125 дітей підвищена температура тіла. Всіх їх оглядають, проводять аналізи та намагаються встановити діагноз. Луганські школярі ізольовані від інших.

Зазначається, що 12-річна луганчанка втратила свідомість ще в потягу, врятувати її не змогли.

“Місцева влада запевняє, що організує “гарячу лінію” з батьками. Тільки от зв’язку з багатьма з них немає через відсутність мобільного покриття у низці міст та сіл так званої “ЛНР”. Ці діти поверталися з Тюмені, куди їздили на оздоровлення. Не влітку, не до Краснодарського краю, до прикладу, а до Тюмені – у грудні.У звичайний дитячій табір. Як от нещодавно школярі з Сєвєродонецька подорожували до морозного Пермського краю.Імунітет не витримав. Загартувати хлопців і дівчат не вийшло”, – зазначив Лисогор.

Нагадаємо, російські загарбники вивезли дітей з психоневрологічного будинку-інтернату на Херсонщині. Їх відправили до російської Пензи.

Також повідомлялося, що росіяни погрожують дітям на ТОТ покаранням за неповагу до символів окупації (російська символіка, усім відомі латинські літери). За словами окупантів, карати у цьому випадку будуть батьків дітей за “екстремізм”.

Джерело