Останні атаки на Україну посилюють необхідність рішення Конгресу про допомогу – Держдеп

Останні атаки на Україну посилюють необхідність рішення Конгресу про допомогу – Держдеп

27.03.2024 19:07 джерело Атаки Росії по українських мирних містах та об’єктах критично важливої інфраструктури посилюють невідкладність для Конгресу США ухвалити рішення та законопроєкт із масштабною підтримкою України.

Про це сказав у відповідь на запитання джерелоу в середу у Вашингтоні помічник держсекретаря США з питань енергетичних ресурсів Джеффрі Паєтт.

«Ми дуже, дуже наполегливо працюємо і дуже сподіваємося, що Конгрес схвалить запит президента з додатковим фінансуванням потреб нацбезпеки, як тільки вони (законодавці – ред.) повернуться після великодніх канікул. Я думаю, що атаки РФ останніх днів збільшують невідкладність цього кроку»,- наголосив представник Держдепу.

Він зауважив, що адміністрація США налаштована оптимістично щодо позитивного результату з боку законодавців у цьому питанні, «і, звісно, те саме я чую від членів Конгресу, коли розмовляю з ними».

Паєтт також підкреслив, що Сполучені Штати продовжать координувати свої дії із союзниками й партнерами, які також взяли на себе значний тягар щодо підтримки України. У цьому зв’язку він окремо згадав про зусилля з підготовки до наступної конференції з питань відновлення України, яка відбудеться в середині червня цього року в Берліні.

Джерело