Ось як заманити гроші, успіх та кохання за допомогою звичайної булавки

Звичайна англійська булавка виконує не тільки функції надійної застібки та витонченої прикраси, але з давніх часів використовується в чаклунській практиці, передає Ukr.Media.

Замовляння на шпильку — старовинний бабусин засіб для захисту від впливу темних сил, магічного впливу, здатний привернути удачу та везіння, допомогти у багатьох сферах людської життєдіяльності.

Булавка як магічний атрибут застосовується з двома основними цілями: як талісман, що залучає благо в життя виконавця, та як оберіг, що захищає виконавця від негативу в будь-якому прояві.

Замовляння на залучення удачі.

Візьміть найменшу булавку та рушайте в відокремлене місце опівночі.

Покладіть булавку на чисту серветку, запаліть свічку і прочитайте слова:

«Маленька булавка — велике щастя. Заговорюю гострий кінець на удачу, тупий — на позбавлення від проблем.

Шпильку з собою ношу, нікому не кажу. Залучаю в життя благополуччя».

Капніть на шпильку кілька разів воском і залиште до ранку. З ранку приберіть віск, а шпильку приколіть на одяг в непомітному місці.

Замовляння на гроші.

Для цього обряду знадобляться несправжні паперові гроші (роздруковані або придбані в магазині сувенірів). Візьміть булавку золотого кольору, опустіть її на кілька хвилин у святу воду, потім проткніть їй якомога більше купюр, але так, щоб вона застебнулась.

Прочитайте слова:

«Шпилька гостра та спритна, грошики знайшла собі прибрала. Міцно в них вчепилася до мене з прибутком повернулася».

Цей талісман, що притягує грошове благополуччя, слід покласти поруч з справжніми купюрами, щоб йому передавалася енергетика грошей.

Замовляння на любов.

Виріжте з червоної тканини два серця і напишіть на них свої ініціали та ініціали коханої людини. Можна просто написати «наречений» або «наречена».

Запаліть червону свічку і поставте її на серця.

Розкритою шпилькою водіть над полум'ям свічки, читаючи слова:

«Вогонь розгорається яскравий, як літня пора жаркий. Вселяють у серця любов щиру, чисті почуття. Шпилькою скріплюю, швидкої зустрічі бажаю.

Прокинеться симпатія нерозривна, довжиною в життя любов взаємна».

Тепер скріпіть серця розпеченою шпилькою і покладіть на ніч під подушку.

Якщо вам присниться добрий сон, очікуйте швидкої зустрічі з коханим. Якщо сон буде незрозумілий, повторіть обряд через три дні на четвертий.

Джерело