Окупований Маріуполь потопає в нечистотах

Окупований Маріуполь потопає в нечистотах

Фото: Маріупольська міська рада Звична картина в маріупольських дворах часів окупації

Такої кількості проблем з поривами каналізаційних стоків у місті ніколи не було, як при окупантах. Місцеві жителі масово скаржаться на сморід та затоплення будинків.

У тимчасово окупованому Маріуполі двори потопають в нечистотах, оскільки в місті після російських обстрілів пошкоджено всі мережі, зокрема, каналізаційні. Про це повідомляє Маріупольська міська рада.

“Такої кількості проблем з поривами каналізаційних стоків у місті ніколи не було, як при окупантах. Місцеві жителі масово скаржаться на сморід та затоплення будинків”, – йдеться в повідомленні.

Повідомляється зокрема, що мешканці будинку на вулиці Маміна-Сибіряка, 42, не знають, як впоратися з проблемою вже цілий рік: двір і будинки заливає каналізаційними відходами, а комунальні служби не реагують на скарги.

“Все пливе, жахливо смердить. Вже рік не можемо домогтися допомоги від Водоканалу Маріуполя! Говорять, не їхня робота”, – пишуть обурені люди.

Як зазначається в повідомленні, комунальні служби окупаційної влади взагалі не переймаються проблемами містян.

“Маріупольці в окупації зазначають, що ніколи такого халатного відношення комунальних та соціальних служб у місті ще не бачили. При окупантах комунальні служби не мають ані достатньо техніки, ані працівників. Тож маріупольців залишають наодинці з проблемами”, – йдеться далі в дописі.

Раніше повідомлялося, що в Маріуполі впав фронтон драмтеатру, при цьому знищено скульптури. Росіяни брешуть, що відвезли скульптури на реставрацію.

Нагадаємо, в Італії скасували виставку про “розквіт” окупованого Маріуполя. Пропагандистська виставка мала на меті показати, як Маіруполь “відроджується після війни”.

Джерело