Окупанти змушують жителів ТОТ свідчити про “злочини України” – ЦНС

Окупанти змушують жителів ТОТ свідчити про "злочини України" - ЦНС

Фото: Центр національного спротиву Окупанти платять жителям окупованих територій за неправдиві свідчення

Росіяни обіцяють жителям тимчасово окупованих територій виплатити до 100 тис. рублів за неправдиві свідчення.

На окупованих територіях загарбники змушують українців свідчити про “злочини України” в обмін на гроші. Про це в суботу, 30 березня, повідомив Центр національного спротиву.

Повідомляється, що росіяни обіцяють жителям тимчасово окупованих територій виплатити до 100 тис. рублів за свідчення про “злочини України”.

“Для цього необхідно написати заяву, що ти, або члени твоєї родини, зокрема діти, постраждали від обстрілів саме України. Агітують писати заяви жителів Маріуполя, Сєвєродонецька, Лисичанська й інших міст сходу України, які Росія стерла з лиця землі при “визволенні”. Ці заяви потім мають лягати в наратив про злочини Сил оборони, які, за логікою божевільних пропагандистів, обстрілювали міста, які самі й контролювали. Тобто,заради формування паралельної реальності, росіяни цинічно обіцяють гроші людям, яких самі позбавили заробітку, за те, що ті перепишуть відповідальність за злочини на іншу сторону”, – йдеться в повідомленні.

Центр національного спротиву стверджує, що фальсифікувати історію росіянам не вдасться, а кожного пропагандиста на службі кремлівського фашизму обов’язково притягнуть до відповідальності.

Раніше повідомлялося, що в Маріуполі окупанти затримали двох людей за гасло Слава Україні.

Росіяни готують “законодавчу” заборону українських книг на ТОТ – ЦНС

Джерело