Окупанти збираються таємно поховати вбитих у Бердянську підлітків – МІПЛ

Окупанти збираються таємно поховати вбитих у Бердянську підлітків - МІПЛ

Фото: nvestigator.org.ua Тігран Оганнісян та Микита Ханганов

За рік після вбивства Тіграна Оганнісяна та Микиту Ханганова вирішили терміново поховати у безіменній могилі.

Окупаційна влада Бердянська планує таємне поховання вбитих українських підлітків Тіграна Оганнісяна та Микити Ханганова, рідним уже рік не віддають тіла юнаків. Про це повідомляє Медійна ініціатива за права людини з посиланням на батька одного з хлопців.   За словами Григорія Оганнісяна, підлітків хочуть поховати у безіменній могилі, не повідомивши рідним та близьким ні про час, ні про місце.

Окупаційна влада робить з хлопців “терористів”. За рік після вбивства їх терміново вирішили поховати у безіменній могилі. Зробити це збираються цілком таємно.   Рідним уже понад рік не віддають тіла юнаків. За цей час російські слідчі кілька разів заявляли, що дозволять забрати і поховати дітей. Однак під різними приводами окупанти щоразу відмовляють.

Нагадаємо, 16-річні Тігран Оганнісян і Микита Ханганов були активними учасниками антиросійських спільнот.
  Слідчий комітет РФ звинуватив юнаків у нібито підготовці диверсії на залізниці. Справу готували до суду, окупанти планували засудити хлопців до 20 років ув’язнення.   24 червня 2023 року росіяни повідомили про ліквідацію “двох проукраїнських терористів”, якими виявилися Тігран Оганнісян та Микита Ханганов. Перед смертю Тігран записав відео, яке завершувалося словами “Слава Україні!”. Окупанти звинуватили підлітків у вбивстві військового і поліцейського-колаборанта.

Джерело