Окупанти втратили на півдні майже 60 плавзасобів – ВМС

Окупанти втратили на півдні майже 60 плавзасобів - ВМС

Фото: Вікіпедія Російський катер Раптор

Російські загарбники нині створюють так звану військову флотилію, пояснив Дмитро Плетенчук.

Російські окупанти втратили за місяць 58 плавзасобів на півдні України. Про це повідомив речник ВМС ЗСУ Дмитро Плетенчук на своїй сторінці в Facebook.

Він також уточнив у коментарі hromadske, що росіяни використовують різні маломірні плавзасоби. Джерела їхнього надходження досить різні. Частину з них загарбники відібрали у місцевого населення на тимчасово окупованих територіях Херсонщини, а ще частина штатні плавзасоби морської піхоти РФ.

Речник ВМС зазначив, мовиться про 810 бригаду, яка використовує штатні плавзасоби, які у них є.

Загарбники створюють так звану військову флотилію, додав він. За його словами, вона складається із різноманітних човнів, які окупанти доставляють суходолом, на лафетах, і використовують їх у своїй повсякденній бойовій діяльності.

Плетенчук зазначає, що в деякі місця іншим способом просто не дістатися.

“Не можу коментувати перебіг бойових дій… Зі свого досвіду, який я мав на Херсонщині, можу сказати, що вони їх використовували у різний спосіб. Принаймні раніше – щоб робити спроби перетнути Дніпро або пересуватися між позиціями”, – резюмував речник.

Як ми вже писали, аеророзвідники 3-ї бригади оперативного призначення Спартан на Харківському напрямку знищили два ворожих ЗРК Панцирь-С1.

У Нацгвардії показали логістичний шлях РФ на Харківщині з розбитою технікою

Джерело