Окупанти організували дитячі табори з порушеннями правил безпеки – ЦНС

Окупанти організували дитячі табори з порушеннями правил безпеки - ЦНС

Фото: Центр національного спротиву Окупантам потрібен не відпочинок дітей, а ідеологічна “обробка”

Захаращені запасні виходи, антисанітарія, висока пожежна небезпека – це тільки частина проблем. Організації безпечного харчування під час літньої спеки взагалі немає.

На тимчасово окупованій Луганщині колаборанти в екстреному режимі організували понад 70 літніх таборів для дітей. Там протягом літа планують “перевиховати” щонайменше п’ять тисяч школярів різного віку, повідомляє Центр національного спротиву.

Перевагу надають дітям загиблих учасників війни проти України, але куратори з Кремля мають на меті не організацію відпочинку дітей, а промивання мізків», тому хочуть охопити «відпочинком» усіх дітей на окупованих територіях.

“Та батьки б’ють на сполох. Літні табори, які нашвидкоруч організували при закладах освіти, не відповідають елементарним заходам безпеки. Захаращені запасні виходи, антисанітарія, висока пожежна небезпека – це тільки частина проблем. Організації безпечного харчування під час літньої спеки взагалі немає. Але місцевий “роспотребнадзор” дав добро! Ідеологічному і “патріотичному” вихованню на окупованих територіях дітей бути, незважаючи ні на що. Тільки хто понесе відповідальність у випадку пожежі, які зараз дуже поширені на ТОТ Луганщини, окупанти не повідомляють. Адже гасити вогонь тут нікому. Більшість рятувальників не погодилися співпрацювати  з окупаційною владою”, – йдеться у повідомленні. 

Раніше повідомлялося, що на ТОТ залишається 350-400 тисяч населення, з яких близько 50-70 тисяч можуть бути мобілізовані.

Підлітків з ТОТ відправлять на військові навчання до РФ – ЦНС

Джерело