Оголошено підозру ватажкам “ДНР”, які організували “голосування” за Путіна

Оголошено підозру ватажкам "ДНР", які організували "голосування" за Путіна

Фото: СБУ Троє зрадників, які “малювали” потріюну кількість голосів “за Путіна” на окупованій частині Донеччини

Йдеться про ⁠Дениса Пушиліна – гауляйтера Донецька, ⁠Артема Жогу – одного з керівників “виборчого штабу” Путіна, а також про ⁠Володимира Висоцького – керівника “виборчкому ДНР”.

Заочно оголошено підозру ватажкам “ДНР”, які організували “голосування” за Путіна на тимчасово окупованій території Донеччини. Про це в четвер, 28 березня, повідомила пресслужба СБУ.

Йдеться про ⁠Дениса Пушиліна – гауляйтера Донецька, ⁠Артема Жогу – одного з керівників “виборчого штабу” Путіна, а також про ⁠Володимира Висоцького – керівника “виборчкому ДНР”.

“За даними слідства, колаборанти організували масові фальсифікації щодо участі місцевих жителів у фейковому плебісциті. Також вони “звітували” до Москви про нібито максимальну підтримку незаконних виборів з боку жителів регіону. Для цього “малювали голоси” на користь очільника Кремля навіть із повністю зруйнованої Авдіївки”, – повідомляють в СБУ.

Зазначається, що в Авдіївці, щоб створити видимість “голосування”, гауляйтер Пушилін разом із заступником керівника адміністрації президентаРФ Сергієм Кирієнком серед руїн записали для росЗМІ зрежисоване “відеозвернення” начебто місцевих жителів, які “просили”, щоб їх долучили до “виборів” країни-агресора.

“Крім того Жога формував керівний склад окупаційних “виборчкомів” і особисто контролював підсумки “голосування”. Відповідні вказівки він давав Висоцькому, який організовував подворові обходи у супроводі озброєних загарбників. Під час таких “рейдів” його учасники вимагали поставити “потрібні” відмітки у незаконних бюлетенях, – йдеться далі в повідомленні.

Усім трьом фігурантам заочно повідомлено про підозру в колабораційній діяльності.

СБУ додає, що раніше Пушилін вже отримав заочно 15 років тюрми, а його спільник Жога – 12 років ув’язнення.

“Оскільки зловмисники перебувають на тимчасово окупованій частині України, тривають комплексні заходи для притягнення їх до відповідальності”, – запевняють у Службі безпеки.

Раніше повідомлялося, що псевдовибори на ТОТ відбувалися під наглядом Росгвардії.

Путін посадив Гіркіна. Вирок терористу

Джерело