Оголошено евакуацію з Білопілля і Ворожби

Оголошено евакуацію з Білопілля і Ворожби

Фото: Сумська ОВА Оголошено евакуацію з прикордоння Сумщини

Йдеться про тимчасову евакуацію до Сум у місця компактного проживання. Міський голова Білопілля підкреслює, що евакуація не примусова.

З Білопілля і Ворожби Сумської області проведуть тимчасову евакуацію населення до обласного центру з можливістю безкоштовно виїхати звідти в інші області України. Про це в суботу, 11 травня,  повідомив міський голова Білопілля Юрій Зарко.

Повідомляється, що напередодні голова ОВА видав розпорядження про проведення обовʼязкової евакуації жителів Білопілля та Ворожби.

“Попередньо – буде ТИМЧАСОВА евакуація до Сум у місця компактного проживання. Мова йде про термін до місяця. Всі бажаючі зможуть записатися у понеділок в укритті міської ради. У вівторок будуть організовані евакуаційні автобуси. Крім того є можливість поїхати безкоштовно з Сум до Києва потягом або до Харкова, Полтави чи Дніпра – автобусом “, – йдеться в повідомленні.

У коментарях міський голова підкреслює, що евакуація не примусова. 

Додамо, що останнім часом почастішали обстріли Сумщини, особливо дістається прикордонним районам.

Зокрема 6 травня на Сумщині внаслідок російських обстрілів загинула людина, четверо дістали поранень, з яких двоє маленьких дітей.

Повідомлялося також, що росіяни завдали ударів по енергетичній системі Сумщини. Було знеструмлено понад 400 тисяч споживачів.

Джерело