Обмеження держпослуг без військового квитка: в Мін’юсті зробили заяву

Обмеження держпослуг без військового квитка: в Мін'юсті зробили заяву

Фото: Facebook / Денис Малюська Частина послуг вже обмежені без надання військово-облікових документів, а ще частина будуть обмежуватись, але не за списками, “опублікованими та придуманими Telegram-каналами”, заявив Денис Малюська

Денис Малюська закликав українців не вірити конкретним спискам, яку поширюють у соцмережах.

Міністерство юстиції назвало фейками повідомлення соцмереж про перелік конкретних державних послуг, які нібито “будуть обмежуватися без військово-облікових документів”. Про це повідомив міністр юстиції України Денис Малюська на своїй офіційній сторінці в Facebook.

“У Telegram-каналах з посиланням на мене розганяють фейк із переліком конкретних послуг, які нібито будуть неможливі без військово-облікового документа (включно з послугами нотаріусів або ДРАЦСів). Це класичний фейк і ІПСО”, – запевнив урядовець.

За його словами, окремі послуги вже обмежені без надання військово-облікових документів, а окремі будуть обмежуватись, але не за списками, “опублікованими та придуманими Telegram-каналами”.

Посадовець закликав українців не вірити подібній інформації у соціальних мережах та закликав стежити за нормативно-правовими актами.

Як ми вже писали, 18 травня набув чинності оновлений закон про мобілізацію. Всі військовозобовʼязані чоловіки та жінки віком 18-60 років протягом 60 днів, до 16 липня включно, повинні оновити свої облікові дані.

Згодом президент Володимир Зеленський визнав, що мобілізація в Україні зросла, після ухвалення відповідного закону.

Джерело